Mikroskop Sagittarius EXPLORER 3 40-400x

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 33 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 33 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,60 zł.


SGMK51100000

Producent: Sagittarius

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

338,50 zł

Explorer 3 to nowoczesny, solidny transmisyjny mikroskop wyposażony między innymi w śrubę mikro i makrometryczną, stolik krzyżowy i oświetlenie LED. Explorer 3 to jeden z tańszych na rynku tej klasy, doskonale wyposażony mikroskop zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych amatorów przygody z mikroświatem.
Zasilanie bezprzewodowe przy pomocy baterii umieszczonych w podstawie zapewnia możliwość korzystania z mikroskopu w dowolnym miejscu. Mikroskop może być także zasilany z sieci poprzez zasilacz sieciowy.
Dedykowany jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych amatorów przygody z mikrobiologią. Trzy obiektywy w zestawieniu z okularem WF10 pozwalają uzyskać powiększenia od 40x do 400x. Doposażenie mikroskopu w okular WF16 pozwoli zwiększyć powiększenie do 640x.
Mikroskop wyposażony został w oświetlenie typu LED oraz regulację natężenia oświetlenia. Precyzyjny, mechaniczny stolik umożliwia dokładne ustawienie preparatu.
Moduł ustawiania ostrości sterowany jest z pomocą współosiowej śruby mikro i makrometrycznej wyposażonej w podziałkę pozwala na precyzyjne ustawienie ostrości.
Korpus mikroskopu Explorer 3 wykonany z metalowego odlewu zapewnia pewne ustawienie mikroskopu.

Wyposażenie:

Śruba mikro i makrometryczna
Oświetlenie LED
Regulacja natężenia oświetlenia
Stolik krzyżowy ze skalą noniuszową
Pokrowiec z tworzywa
Zasilacz sieciowy
Zasobnik na baterie w podstawie

Zastosowanie: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, przychodnie weterynaryjne, gabinety dermatologiczne, laboratoria przemysłowe, warsztaty serwisowe, ogrodnictwo i sadownictwo

Okulary WF 10
Zasilanie sieciowe,baterie
Powiększenie, x 40-400
Głowica monookularowa
Obiektywy 4x,10x,40x (S)
Masa, kg 1,6
Typ biologiczny
Ustawianie ostrości śruba mikrometryczna,śruba makrometryczna
Średnica obsady okularu, mm 19,5
Oświetlenie dolne LED
Przesuwanie preparatu mechaniczne (stolik krzyżowy)
Wysokość, cm 30

Podobneprodukty